Novinky

PASTA NA MYŠI A POTKANY

VIGONEZ MARS 25 Pasta na myši a potkany je nejúčinnější volně dostupný přípravek k hubení myší a potkanů. Konzistence gelu umožňuje hlodavci pozření většího množství požadované látky a zvyšuje tak účinnost oproti granulím, či kostkám. Dlouholetý výzkum a sbírání zkušeností vyústilo v opravdu účinný přípravek, který vás konečně zbaví nežádoucích škůdců. Snadná aplikace a okamžitá účinnost, to je hlavní deviza přípravku VIGONEZ MARS 25 Pasta na hubení hlodavců.

 

potkan

 

JAK SE ZBAVIT PAVUČIN

Jednoduše. Zbavte se pavouků. VIGONEZ NEPTUNE Sprej k hubení pavouků vás zbaví nejen tohoto nepříjemného a hrůzu budícího hmyzu, ale díky svým rezistenčním schopnostem ochrání vaši domácnost na nejméně šest měsíců. Pavouk již nemá šanci a všude přítomné pavučiny budou jen dávnou vzpomínkou. Snadná a bezpečná aplikace a okamžitá účinnost, to je hlavní deviza přípravku VIGONEZ NEPTUNE Sprej na pavouky. Snadná a bezpečná aplikace a okamžitá a dlouhodobá účinnost, to je hlavní deviza přípravku VIGONEZ NEPTUNE Sprej na pavouky.

 

pavouk

TRÁPÍ VAS MOLI?

Mol potravinový i šatní je nepříjemným a obtížným škůdcem mnoha domácností. Proto firma VIGONEZ vyvinula velice účinný přípravek VIGONEZ NEPTUNE Sprej proti molům, který tento hmyz a jeho larvy nejen že okamžitě a spolehlivě likviduje, ale navíc zajistí až šestiměsiční rezistenci. Vaše domácnost bude konečně a napořád zbavena těchto nevítaných návštěvníků. Snadná a bezpečná aplikace a okamžitá a dlouhodobá účinnost, to je hlavní deviza přípravku VIGONEZ NEPTUNE Sprej na hubení molů potravinových a šatních.

 

mol

MRAVENCI V KREDENCI?

Ani náhodou. Na mravence platí spolehlivý, bezpečný a vyzkoušený VIGONEZ NEPTUNE Prášek k hubení mravenců a brouků, který vás okamžitě a navždy zbaví těchto nevítaných návštěvníků. A díky tomu že je to prášek likviduje i obávané mravence faraony. Aktivní mravenci zrnka prášku donesou své královně a vy už máte definitivně od tohoto obtížného hmyzu klid. Snadná aplikace a okamžitá a dlouhodobá účinnost, to je hlavní deviza přípravku VIGONEZ NEPTUNE Prášek na hubení mravenců a brouků.

 

mravenec

KLADIVO NA ŠTĚNICE - VIGONEZ

Zamořený byt, to je velký problém zvaný štěnice. Co s tím. Máme řešení, které se jmenuje VIGONEZ NEPTUNE Sprej na hubení lezoucího hmyzu, a v případě potřeby opravdu razantního zákroku je tady Koncentrát na hubení lezoucího hmyzu. Osvědčené přípravky, které jsou doslova kladivem na tento odporný hmyz. Různé druhy balení, ale hlavně propracovaná receptura nedá štěnicím ani tu nejmenší šanci. Snadná a bezpečná aplikace a okamžitá a dlouhodobá účinnost, to je hlavní deviza přípravků VIGONEZ NEPTUNE Sprej na hubení lezoucího hmyzu a VIGONEZ NEPTUNE Koncentrát na hubení lezoucího hmyzu.

 

štenice