Novinky

KOMÁŘI ÚTOČÍ!!!

Ale na nás si nepřijdou. Spreje VIGONEZ NEPTUNE na komáry a létající hmyz Vás zbaví pískajících obtížných vetřelců. A pro potřeby opravdu razantního zásahu jsme namíchali vražednou pecku, Koncentrát VIGONEZ NEPTUNE na hubení létajícího hmyzu. A letní večery budou opět oázou klidu a pohody.

komár

LEPOVÝ PÁS MUCHOLAPKA VIGONEZ - NEPŘÍTEL OTRAVNÉHO HMYZU

Lepový pás mucholapka VIGONEZ vás ochrání před obtěžujícím hmyzem nejen v interiéru, ale hlavně při posezení venku, ať již v pergole, či altánu. Nadcházejí příjemné letní dny a vlahé večery můžete strávit v klidu a pohodě, bez otravných náletů much, komárů a podobné havěti. Lepový pás mucholapka VIGONEZ se snadno umístí, pověsí či uchytí do potřebného prostoru (nevěšte je nad jídlo, či v bezprostřední blízkosti potravin), obsahuje silné lepidlo odolné vůči dlouhodobému působení slunečního světla, větru, vody nebo srážek. Specifické složení lepu velmi účinně láká mnoho druhů škodlivého hmyzu, nejen mouchy. No a vám už nezbývá nic jiného, než relaxovat.

 

Bez názvu – 1

KLADIVO NA ŠTĚNICE - VIGONEZ

Zamořený byt, to je velký problém zvaný štěnice. Co s tím? Máme řešení, které se jmenuje VIGONEZ NEPTUNE Sprej na hubení lezoucího hmyzu, a v případě potřeby opravdu razantního zákroku je tady Koncentrát na hubení lezoucího hmyzu. Osvědčené přípravky, které jsou doslova kladivem na tento odporný hmyz. Různé druhy balení, ale hlavně propracovaná receptura nedá štěnicím ani tu nejmenší šanci. Snadná a bezpečná aplikace a okamžitá a dlouhodobá účinnost, to je hlavní deviza přípravků VIGONEZ NEPTUNE Sprej na hubení lezoucího hmyzu a VIGONEZ NEPTUNE Koncentrát na hubení lezoucího hmyzu.

 

štenice

MRAVENCI V KREDENCI?

Ani náhodou. Na mravence platí spolehlivý, bezpečný a vyzkoušený VIGONEZ NEPTUNE Prášek k hubení mravenců a brouků, který vás okamžitě a navždy zbaví těchto nevítaných návštěvníků. A díky tomu že je to prášek, tak likviduje i obávané mravence faraony. Aktivní mravenci zrnka prášku donesou své královně a vy už máte definitivně od tohoto obtížného hmyzu klid. Snadná aplikace a okamžitá a dlouhodobá účinnost, to je hlavní deviza přípravku VIGONEZ NEPTUNE Prášek na hubení mravenců a brouků.

 

mravenec

TRÁPÍ VAS MOLI?

Mol potravinový i šatní je nepříjemným a obtížným škůdcem mnoha domácností. Proto firma VIGONEZ vyvinula velice účinný přípravek VIGONEZ NEPTUNE Sprej proti molům, který tento hmyz a jeho larvy nejen že okamžitě a spolehlivě likviduje, ale navíc zajistí až šestiměsiční rezistenci. Vaše domácnost bude konečně a napořád zbavena těchto nevítaných návštěvníků. Snadná a bezpečná aplikace a okamžitá a dlouhodobá účinnost, to je hlavní deviza přípravku VIGONEZ NEPTUNE Sprej na hubení molů potravinových a šatních.

 

mol

JAK SE ZBAVIT PAVUČIN

Jednoduše. Zbavte se pavouků. VIGONEZ NEPTUNE Sprej k hubení pavouků vás zbaví nejen tohoto nepříjemného a hrůzu budícího hmyzu, ale díky svým rezistenčním schopnostem ochrání vaši domácnost na nejméně šest měsíců. Pavouk již nemá šanci a všude přítomné pavučiny budou jen dávnou vzpomínkou. Snadná a bezpečná aplikace a okamžitá účinnost, to je hlavní deviza přípravku VIGONEZ NEPTUNE Sprej na pavouky.

 

pavouk

MUŠKOLAPKA

Nezbytný pomocník do každé domácnosti. VIGONEZ URAN ECO Muškolapka vás zbaví obtěžujících ovocných mušek a kuchyně a obytné prostory již nebudou rejdištěm nežádoucího hmyzu. Stoprocentně přírodní přípravek se stal nedílnou součástí domácností a svou účinností nemilosrdně likviduje nežádoucí škůdce. Ovoce je opět zdrojem potřebných vitamínů a ne živnou půdou pro obtížný a zdraví nebezpečný hmyz. Snadná aplikace a okamžitá a dlouhodobá účinnost, to je hlavní deviza přípravku VIGONEZ URAN ECO Muškolapka.

 

ovoce

 

PASTA NA MYŠI A POTKANY

VIGONEZ MARS 25 Pasta na myši a potkany je nejúčinnější volně dostupný přípravek k hubení myší a potkanů. Konzistence gelu umožňuje hlodavci pozření většího množství požadované látky a zvyšuje tak účinnost oproti granulím, či kostkám. Dlouholetý výzkum a sbírání zkušeností vyústilo v opravdu účinný přípravek, který vás konečně zbaví nežádoucích škůdců. Snadná aplikace a okamžitá účinnost, to je hlavní deviza přípravku VIGONEZ MARS 25 Pasta na hubení hlodavců.

 

potkan