O NÁS

Značka VIGONEZ vznikla v Polsku v roce 2003. Do České republiky a na Slovensko pronikla v roce 2018 díky výhradnímu zastoupení, které získala naše firma VIGONEZ s.r.o.

Zakladatel značky VIGONEZ pan Andrzej Jaglo vytvořil širokou škálu produktů proti nežádoucímu hmyzu a živočichům, kteří nám znepříjemňují život. Cílem jeho výzkumu bylo vytvořit receptury se 100 % účinností, které budou fungovat tam, kde jiné přípravky selhaly. Navíc jsou receptury vytvořeny tak, aby byly dobře tolerantní pro člověka i domácí mazlíčky. Přípravky řady MARS jsou určeny pouze pro profesionální použití, ostatní může používat i laická veřejnost.

Součástí sortimentu značky VIGONEZ jsou i speciální hadříky na extrémně odolné nečistoty, rez, vodní kámen apod.

V současné době nabízíme čtyři skupiny produktů:

VIGONEZ MARS

VIGONEZ NEPTUN

VIGONEZ URAN ECO

VIGONEZ VENUS

Výrobky značky VIGONEZ se vyrábí v renomovaných italských továrnách.

Naší prioritou je co nejvyšší kvalita a účinnost.

Díky své unikátní receptuře a nejnovější technologii jsou produkty VIGONEZ velmi spolehlivé a rychle a dlouhodobě účinkují.

Nabízíme pouze testované výrobky v zemích Evropské unie.

Náš e-shop vám nabízí kompletní sortiment produktů značky VIGONEZ, přičemž si můžete vybrat balení dle svých individuálních potřeb.

Přípravky firmy VIGONEZ vás zbaví probdělých nocí a starostí způsobených obtížným hmyzem a hlodavci. Vyzkoušejte produkty VIGONEZ a napište nám, jak jste byli spokojeni!